
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Maha Cricket Pack Chocolate Bar, 46 g here. This product's current Price in India is ₹60. The average and highest prices are ₹65 and ₹90 respectively. The current offer price of the product is ₹140.
| Lowest Ever Price | ₹40 |
|---|---|
| 28th Aug 2023 | |
| Average Price | ₹64 |
| Based on 1098 days price tracking | |
| Highest Price | ₹90 |
| 30th Jul 2024 | |
| Price | ₹60 |
|---|---|
| MRP | ₹410 |
| Savings | ₹350 |
| Discount | 85.36% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Maha Cricket Pack Chocolate Bar, 46 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07MXDC5X9 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Size | 46 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 15 x 5.3 x 1.2 cm; 46 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Maha Cricket Pack Chocolate has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 4526 individual ratings. You can rate this product at product review page.