
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Chocolate Family Pack 130 gram Pack of 2 Bars (2 x 130 g) here. This product's current Price in India is ₹200. The average and highest prices are ₹212 and ₹399 respectively. The current offer price of the product is ₹339.
| Lowest Ever Price | ₹191 |
|---|---|
| 11th Aug 2023 | |
| Average Price | ₹210 |
| Based on 1261 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 9th Nov 2025 | |
| Price | ₹200 |
|---|---|
| MRP | ₹250 |
| Savings | ₹50 |
| Discount | 20% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Chocolate Family Pack 130 gram Pack of 2 Bars (2 x 130 g) |
|---|---|
| Store Product Code | B09M41F16K |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | Cadbury |
| Size | 130 g (Pack of 2) |
| Dimensions | 14.6 x 6.6 x 6.6 cm; 130 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Chocolate Family Pack 130 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 22728 individual ratings. You can rate this product at product review page.