
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Daim, 120 g here. This product's current Price in India is ₹199. The average and highest prices are ₹366 and ₹635 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹169 |
|---|---|
| 24th May 2025 | |
| Average Price | ₹366 |
| Based on 2693 days price tracking | |
| Highest Price | ₹635 |
| 6th Jan 2020 | |
| Price | ₹199 |
|---|---|
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹300 |
| Discount | 60.12% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Daim, 120 g |
|---|---|
| Store Product Code | B00FC9J8JI |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Cadbury |
| Model Number | 27684 |
| Size | 120 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 1.3 x 15.8 x 7.6 cm; 120 g |
| Country of Origin | India |







Cadbury Dairy Milk Daim 120 g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 4545 individual ratings. You can rate this product at product review page.