
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Chocolate Home Treats, 119 g (Pack of 4), 476 gram here. This product's current Price in India is ₹525. The average and highest prices are ₹521 and ₹799 respectively. The current offer price of the product is ₹670.
| Lowest Ever Price | ₹119 |
|---|---|
| 3rd Feb 2022 | |
| Average Price | ₹521 |
| Based on 2579 days price tracking | |
| Highest Price | ₹799 |
| 9th Dec 2025 | |
| Price | ₹525 |
|---|---|
| MRP | ₹600 |
| Savings | ₹75 |
| Discount | 12.5% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Chocolate Home Treats, 119 g (Pack of 4), 476 gram |
|---|---|
| Store Product Code | B07K1PFD6G |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | OILGRMMONCHT0142 |
| Size | 119 g (Pack of 4) |
| Dimensions | 20.5 x 32 x 16 cm; 504 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Chocolate Home Treats 119 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 2966 individual ratings. You can rate this product at product review page.