
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 20.2 g (Pack of 25) here. This product's current Price in India is ₹500 and the lowest final price is ₹450. The average and highest prices are ₹497 and ₹500 respectively. The current offer price of the product is ₹620.
| Lowest Ever Price | ₹460 |
|---|---|
| 20th Jul 2023 | |
| Average Price | ₹497 |
| Based on 1728 days price tracking | |
| Highest Price | ₹500 |
| 9th Jul 2021 | |
| Price | ₹500 |
|---|---|
| MRP | ₹650 |
| Savings | ₹150 |
| Discount | 23.07% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 20.2 g (Pack of 25) |
|---|---|
| Store Product Code | B08W54PMGT |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Cadbury |
| Model Number | 6f6328af-b |
| Size | 20.2 g (Pack of 25) |
| Dimensions | 20 x 20 x 9 cm; 505 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 20.2 g has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 5250 individual ratings. You can rate this product at product review page.