
You can check the price history of Cadbury Celebrations Assorted Chocolate Gift Pack, 141.68 g here. This product's current Price in India is ₹145. The average and highest prices are ₹144 and ₹210 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹90 |
|---|---|
| 19th Oct 2021 | |
| Average Price | ₹142 |
| Based on 2739 days price tracking | |
| Highest Price | ₹210 |
| 23rd Jul 2024 | |
| Price | ₹145 |
|---|---|
| MRP | ₹210 |
| Savings | ₹65 |
| Discount | 30.95% |
| Product Name | Cadbury Celebrations Assorted Chocolate Gift Pack, 141.68 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07F2G714R |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Pvt Ltd |
| Model Number | 37455 |
| Size | 154.2 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 35.7 x 22 x 2.1 cm; 141.68 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Celebrations Assorted Chocolate Gift Pack 141.68 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 2907 individual ratings. You can rate this product at product review page.