
You can check the price history of Cadbury 5 Star Oreo Chocolate Bar, 40 g here. This product's current Price in India is ₹42. The average and highest prices are ₹42 and ₹55 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹28 |
|---|---|
| 7th Aug 2023 | |
| Average Price | ₹42 |
| Based on 1840 days price tracking | |
| Highest Price | ₹55 |
| 3rd Mar 2026 | |
| Price | ₹42 |
|---|---|
| MRP | ₹45 |
| Savings | ₹3 |
| Discount | 6.666% |
| Product Name | Cadbury 5 Star Oreo Chocolate Bar, 40 g |
|---|---|
| Store Product Code | B08SS7CLX1 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Private Limited |
| Size | 40 g |
| Dimensions | 9.5 x 2.4 x 2.8 cm; 40 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury 5 Star Oreo Chocolate Bar 40 has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 2743 individual ratings. You can rate this product at product review page.