
You can check the price history of Cadbury 5 Star Chocolate Bar, 35.2 g here. This product's current Price in India is ₹21. The average and highest prices are ₹19 and ₹25 respectively. The current offer price of the product is ₹100.
| Lowest Ever Price | ₹14 |
|---|---|
| 9th Dec 2021 | |
| Average Price | ₹19 |
| Based on 1851 days price tracking | |
| Highest Price | ₹25 |
| 15th Feb 2025 | |
| Price | ₹21 |
|---|
| Product Name | Cadbury 5 Star Chocolate Bar, 35.2 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07H6VVBFG |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez |
| Model Number | 30937_FBA |
| Size | 35.2 g |
| Dimensions | 15.2 x 20.3 x 39.2 cm; 35.2 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury 5 Star Chocolate Bar 35.2 g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 2749 individual ratings. You can rate this product at product review page.