
You can check the price history of Cadbury 5 Star Chocolate Bars, 35.2 g (Pack of 40) here. This product's current Price in India is ₹800. The average and highest prices are ₹754 and ₹800 respectively. The current offer price of the product is ₹939.
| Lowest Ever Price | ₹600 |
|---|---|
| 8th Oct 2023 | |
| Average Price | ₹754 |
| Based on 2781 days price tracking | |
| Highest Price | ₹800 |
| 1st Oct 2018 | |
| Price | ₹800 |
|---|
| Product Name | Cadbury 5 Star Chocolate Bars, 35.2 g (Pack of 40) |
|---|---|
| Store Product Code | B0758Q2W7D |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 5CB40OLY |
| Size | 35.2 g (Pack of 40) |
| Dimensions | 8.7 x 5.1 x 11 cm; 1.41 kg |
| Country of Origin | India |






Cadbury 5 Star Chocolate Bars 35.2 g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 5309 individual ratings. You can rate this product at product review page.