
You can check the price history of Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bites,191.1G (Pack of 3 X 191.1G), 573.3 Grams here. This product's current Price in India is ₹420. The average and highest prices are ₹438 and ₹450 respectively. The current offer price of the product is ₹559.
| Lowest Ever Price | ₹315 |
|---|---|
| 25th Dec 2017 | |
| Average Price | ₹436 |
| Based on 3064 days price tracking | |
| Highest Price | ₹450 |
| 1st Dec 2017 | |
| Price | ₹420 |
|---|---|
| MRP | ₹530 |
| Savings | ₹110 |
| Discount | 20.75% |
| Product Name | Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bites,191.1G (Pack of 3 X 191.1G), 573.3 Grams |
|---|---|
| Store Product Code | B071X6L24W |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Size | 191.1 g (Pack of 3) |
| Dimensions | 20.5 x 16 x 24 cm; 573.3 g |
| Country of Origin | India |




Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 5309 individual ratings. You can rate this product at product review page.