
You can check the price history of WooHome Privacy Film - Blue Tint Frosting for Front Door, Bathroom, Sidelight & Small Windows (24 inch X 24 inch) here. This product's current Price in India is ₹206. The average and highest prices are ₹179 and ₹206 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹169 |
|---|---|
| 3rd Feb 2026 | |
| Average Price | ₹179 |
| Based on 406 days price tracking | |
| Highest Price | ₹206 |
| 29th Nov 2025 | |
| Price | ₹206 |
|---|---|
| MRP | ₹317 |
| Savings | ₹111 |
| Discount | 35.01% |
| Product Name | WooHome Privacy Film - Blue Tint Frosting for Front Door, Bathroom, Sidelight & Small Windows (24 inch X 24 inch) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D1CLCL4W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Woohome |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Window Stickers |
| Product Manufacturer | Wootz Industries |
| Model Number | W-GF-BTF2424 |
| Size | ( 24" X 24" ) |
| Dimensions | 40L x 5W Centimeters |
| Country of Origin | India |
WooHome Privacy Film - Blue Tint Frosting has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 470 individual ratings. You can rate this product at product review page.