
You can check the price history of WOO Home Window Privacy Film (24 X 36 Inch) Glass Glass Film Mosaic Static Cling Decorative Window Vinyl, Removable Rainbow Window Tint, Non-Adhesive UV Blocking (Mosaic Film | 2 X 3 SQFT) here. This product's current Price in India is ₹328. The average and highest prices are ₹322 and ₹346 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹266 |
|---|---|
| 3rd May 2025 | |
| Average Price | ₹322 |
| Based on 457 days price tracking | |
| Highest Price | ₹346 |
| 19th Mar 2025 | |
| Price | ₹328 |
|---|---|
| MRP | ₹382 |
| Savings | ₹54 |
| Discount | 14.13% |
| Product Name | WOO Home Window Privacy Film (24 X 36 Inch) Glass Glass Film Mosaic Static Cling Decorative Window Vinyl, Removable Rainbow Window Tint, Non-Adhesive UV Blocking (Mosaic Film | 2 X 3 SQFT) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D1CMW66W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Woohome |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Window Stickers |
| Product Manufacturer | Wootz Industries |
| Model Number | W-GF-WBUF2436 |
| Size | ( 24" X 36" ) |
| Dimensions | 40L x 5W Centimeters |
| Country of Origin | India |
WOO Home Window Privacy Film 24 X has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 472 individual ratings. You can rate this product at product review page.