
You can check the price history of Woohome Privacy Blackout Self Adhesive Window Film (24 X 75 Inches) - No-Glue Static PVC Window Films Glass Sticker Heat Control Anti UV Protective Cover Over 90% Shading (2 X 6.25 SQFT) here. This product's current Price in India is ₹400. The average and highest prices are ₹439 and ₹518 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹400 |
|---|---|
| 17th Mar 2026 | |
| Average Price | ₹439 |
| Based on 568 days price tracking | |
| Highest Price | ₹518 |
| 29th Nov 2025 | |
| Price | ₹400 |
|---|---|
| MRP | ₹797 |
| Savings | ₹397 |
| Discount | 49.81% |
| Product Name | Woohome Privacy Blackout Self Adhesive Window Film (24 X 75 Inches) - No-Glue Static PVC Window Films Glass Sticker Heat Control Anti UV Protective Cover Over 90% Shading (2 X 6.25 SQFT) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D1CMJF9V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Woohome |
| Rating | 5.4 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Wootz Industries |
| Model Number | W-GF-BUVF2475 |
| Color | Black |
| Size | ( 24" X 75" ) |
| Dimensions | 40L x 5W Centimeters |
| Country of Origin | India |
Woohome Privacy Blackout Self Adhesive Window Film has 5.4 rating out of 10. This average rating is consist of 6 individual ratings. You can rate this product at product review page.