
You can check the price history of WOO Home Window Privacy Film (12 X 85 Inch) Glass Window Film Mosaic Static Cling Decorative Window Vinyl, Removable Rainbow Window Tint, Non-Adhesive UV Blocking (Mosaic Glass Film | 1 X 7 SQFT) here. This product's current Price in India is ₹355. The average and highest prices are ₹351 and ₹408 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹337 |
|---|---|
| 12th Aug 2025 | |
| Average Price | ₹351 |
| Based on 457 days price tracking | |
| Highest Price | ₹408 |
| 28th Nov 2025 | |
| Price | ₹355 |
|---|---|
| MRP | ₹1,799 |
| Savings | ₹1,444 |
| Discount | 80.26% |
| Product Name | WOO Home Window Privacy Film (12 X 85 Inch) Glass Window Film Mosaic Static Cling Decorative Window Vinyl, Removable Rainbow Window Tint, Non-Adhesive UV Blocking (Mosaic Glass Film | 1 X 7 SQFT) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D1CNTR5K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Woohome |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Window Stickers |
| Product Manufacturer | Wootz Industries |
| Model Number | W-GF-WBUF1285 |
| Size | ( 12" X 85" ) |
| Dimensions | 40L x 5W Centimeters |
| Country of Origin | India |
WOO Home Window Privacy Film 12 X has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 319 individual ratings. You can rate this product at product review page.