
You can check the price history of Sigma 150-500mm f /5-6.3 APO DG OS HSM Telephoto Zoom Lens for Sony DSLR Camera here. This product's current Price in India is ₹121,530. The average and highest prices are ₹89,563 and ₹121,530 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹67,679 |
|---|---|
| 10th Oct 2015 | |
| Average Price | ₹89,563 |
| Based on 3888 days price tracking | |
| Highest Price | ₹121,530 |
| 10th Oct 2018 | |

Sigma 150-500mm f/5-6.3 APO DG OS HSM Telephoto Zoom Lens for Sony DSLR Camera
Get Deal
| Price | ₹121,530 |
|---|
| Product Name | Sigma 150-500mm f /5-6.3 APO DG OS HSM Telephoto Zoom Lens for Sony DSLR Camera |
|---|---|
| Store Product Code | B003CYEA34 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Sigma |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Accessories |
| Product Manufacturer | SIGMA |
| Model Number | 73A205 |
| Model Name | Sigma 150-500mm f/5-6.3 APO DG OS HSM Telephoto Zoom Lens for Sony DSLR Camera |
| Dimensions | 25.2 x 9.5 x 9.5 cm; 1.78 kg |






Sigma 150-500mm f 5-6.3 APO DG OS has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 58 individual ratings. You can rate this product at product review page.