
You can check the price history of Pvc Cushion Rectangular Foot Mat Dirt Rub Mesh Main Entrance Doormat With Anti-Slip Rubber Backing For Home Bedroom Bathroom Offices Restaurants Hospitals Shops (2 X 3 Feet, Grey Black) here. This product's current Price in India is ₹629. The average and highest prices are ₹641 and ₹699 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹549 |
|---|---|
| 2nd Oct 2021 | |
| Average Price | ₹641 |
| Based on 1686 days price tracking | |
| Highest Price | ₹699 |
| 6th Nov 2023 | |
| Price | ₹629 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹370 |
| Discount | 37.03% |
| Product Name | Pvc Cushion Rectangular Foot Mat Dirt Rub Mesh Main Entrance Doormat With Anti-Slip Rubber Backing For Home Bedroom Bathroom Offices Restaurants Hospitals Shops (2 X 3 Feet, Grey Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0928ZYM6K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Waco Creation |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Doormats |
| Product Manufacturer | Waco Creation Gmail shrishyamfurnishing1992@gmail.com contact no 9996822122, new |
| Model Number | Cushion_mat |
| Size | 2'11" x 2'11" (Rectangular) |
| Dimensions | 91L x 91W Centimeters |
| Country of Origin | India |







Pvc Cushion Rectangular Foot Mat Dirt Rub has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 194 individual ratings. You can rate this product at product review page.