
You can check the price history of Original Fast 30W PD Charger & C to C Cable Compatible with Google Pixel 5a 5g 5 4a 5g 4a 4XL 4 3a XL 3a 3XLPixel 6 Pixel 6A Pro Pixel 7 Pixel 7A with SIX Months Replacement Warranty here. This product's current Price in India is ₹1,499. The average and highest prices are ₹1,406 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,234 |
|---|---|
| 14th May 2025 | |
| Average Price | ₹1,406 |
| Based on 346 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 21st Apr 2025 | |

Original 120w Adapter Compatible with Vivo V30e V30 V30 Pro with Warranty
Get Deal
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original Fast 30W PD Charger & C to C Cable Compatible with Google Pixel 5a 5g 5 4a 5g 4a 4XL 4 3a XL 3a 3XLPixel 6 Pixel 6A Pro Pixel 7 Pixel 7A with SIX Months Replacement Warranty |
|---|---|
| Store Product Code | B0F4RG8R9V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dulce Original |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Dulce Original |
| Model Number | 30W Charger Google Pixel 5a 5g245 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original Fast 30W PD Charger C has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 32 individual ratings. You can rate this product at product review page.