
You can check the price history of Original 33W Type-C Adapter Compatible with CMF Phone 1 Nothing Phone 1 Nothing Phone 2 Nothing Phone 2A 33W RapidFast Charger Type C with SIX Months Replacement Warranty here. This product's current Price in India is ₹1,399. The average and highest prices are ₹1,386 and ₹1,399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹899 |
|---|---|
| 16th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹1,386 |
| Based on 347 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,399 |
| 20th Apr 2025 | |

Original 120w Adapter Compatible with Vivo V30e V30 V30 Pro with Warranty
Get Deal
| Price | ₹1,399 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,600 |
| Discount | 53.35% |
| Product Name | Original 33W Type-C Adapter Compatible with CMF Phone 1 Nothing Phone 1 Nothing Phone 2 Nothing Phone 2A 33W RapidFast Charger Type C with SIX Months Replacement Warranty |
|---|---|
| Store Product Code | B0F4RF3G2V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dulce Original |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | Dulce Original |
| Model Number | 33W Adapter CMF Phone 1245 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 33W Type-C Adapter Compatible with CMF has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 16 individual ratings. You can rate this product at product review page.