
You can check the price history of Original 25W Adapter Compatible with Samsung S22 (New Version Model*Black) with SIX Months Replacement Warranty here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹930. The average and highest prices are ₹996 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹949 |
|---|---|
| 12th May 2025 | |
| Average Price | ₹996 |
| Based on 346 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 21st Apr 2025 | |

Original 120w Adapter Compatible with Vivo V30e V30 V30 Pro with Warranty
Get Deal
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 25W Adapter Compatible with Samsung S22 (New Version Model*Black) with SIX Months Replacement Warranty |
|---|---|
| Store Product Code | B0F4RFX19V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dulce Original |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Dulce Original |
| Model Number | 25W AdapterSamsung S22 Black245 |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 25W Adapter Compatible with Samsung S22 has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 32 individual ratings. You can rate this product at product review page.