
You can check the price history of Original Adapter and Cable for (Original Charger 25W Super Fast Charger) here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹1,032 and ₹1,099 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹999 |
|---|---|
| 13th Mar 2023 | |
| Average Price | ₹1,032 |
| Based on 1139 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,099 |
| 18th Feb 2023 | |

Original 25W Adapter for Samsung Z Flip 6 5G (Latest Model) (2024W0084)
Get Deal
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹1,599 |
| Savings | ₹600 |
| Discount | 37.52% |
| Product Name | Original Adapter and Cable for (Original Charger 25W Super Fast Charger) |
|---|---|
| Store Product Code | B0BRT7LJLC |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | The Black Store |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | The Black Store |
| Model Number | Original Charger 25W Super Fast Charger |
| Model Name | HGSFU-9058 |
| Dimensions | 7 x 6 x 4 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original Adapter and Cable for Original Charger has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 66 individual ratings. You can rate this product at product review page.