
You can check the price history of Original 25W Adapter for Samsung A20 (New Model*Black) here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹949. The average and highest prices are ₹999 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹999 |
|---|---|
| 14th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹999 |
| Based on 443 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 14th Jan 2025 | |

Original 25W Adapter for Samsung Z Flip 6 5G (Latest Model) (2024W0084)
Get Deal
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹1,699 |
| Savings | ₹700 |
| Discount | 41.20% |
| Product Name | Original 25W Adapter for Samsung A20 (New Model*Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DPKZQJBQ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | The Black Store |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | The Black Store |
| Model Number | 25W Adapter For A20 |
| Model Name | 25W Adapter For A20 |
| Dimensions | 7 x 4.5 x 3 cm; 77 g |
| Country of Origin | China |







Original 25W Adapter for Samsung A20 New has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 100 individual ratings. You can rate this product at product review page.