
You can check the price history of Original 25W Adapter for Samsung S21 FE 5G (New Model*Black) here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹902. The average and highest prices are ₹995 and ₹999 respectively. The current offer price of the product is ₹969, which is ₹26 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹949 |
|---|---|
| 16th May 2025 | |
| Average Price | ₹995 |
| Based on 479 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 10th Dec 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹969 |
|---|---|
| Price | ₹999 |
| MRP | ₹1,699 |
| Savings | ₹730 |
| Discount | 42.96% |
| Product Name | Original 25W Adapter for Samsung S21 FE 5G (New Model*Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DPL189JN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | The Black Store |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | The Black Store |
| Model Number | 25W Adapter For S21 FE 5G |
| Model Name | 25W Adapter For S21 FE 5G |
| Dimensions | 7 x 4.5 x 3 cm; 77 g |
| Country of Origin | China |







Original 25W Adapter for Samsung S21 FE has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 158 individual ratings. You can rate this product at product review page.