
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 1 Adapter Original here. This product's current Price in India is ₹1,499 and the lowest final price is ₹1,396. The average and highest prices are ₹1,489 and ₹1,499 respectively. The current offer price of the product is ₹1,469, which is ₹20 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹1,424 |
|---|---|
| 3rd Jun 2025 | |
| Average Price | ₹1,489 |
| Based on 451 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 8th Jan 2025 | |

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M31 Prime Adapter Original
Get Deal

Original 65W Charger Compatible with Nothing Phone 1 | 2A | 2A Plus | 2
Get Deal

XIAWAO Original Adapter Compatible with Samsung Z Flip 6 5G 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger 45Watt Type C Compatible with Samsung S23 Ultra 5G (Black)
Get Deal
| Price after Coupon or Discount | ₹1,469 |
|---|---|
| Price | ₹1,499 |
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,530 |
| Discount | 51.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 1 Adapter Original |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRCHJSF4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | XIAWAO |
| Model Number | 65W Adapter Nothing Phone 1 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 120 g |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 102 individual ratings. You can rate this product at product review page.