
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible with Samsung M51 Adapter Original here. This product's current Price in India is ₹1,499 and the lowest final price is ₹1,396. The average and highest prices are ₹1,493 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,424 |
|---|---|
| 16th May 2025 | |
| Average Price | ₹1,493 |
| Based on 451 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 8th Jan 2025 | |
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible with Samsung M51 Adapter Original |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRCDW5M1 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | XIAWAO |
| Model Number | 65W Samsung M51 Adapter |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 120 g |
| Country of Origin | India |







Original 65W Adapter Compatible with Samsung M51 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 122 individual ratings. You can rate this product at product review page.