
You can check the price history of Original 20W Charger Compatible with iPhone X, Xr, Xs, Xs Max here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹930. The average and highest prices are ₹1,058 and ₹1,399 respectively. The current offer price of the product is ₹979, which is ₹79 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹949 |
|---|---|
| 4th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹1,058 |
| Based on 451 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,399 |
| 8th Jan 2025 | |

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M31 Prime Adapter Original
Get Deal

Original 65W Charger Compatible with Nothing Phone 1 | 2A | 2A Plus | 2
Get Deal

XIAWAO Original Adapter Compatible with Samsung Z Flip 6 5G 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger 45Watt Type C Compatible with Samsung S23 Ultra 5G (Black)
Get Deal
| Price after Coupon or Discount | ₹979 |
|---|---|
| Price | ₹999 |
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,020 |
| Discount | 67.35% |
| Product Name | Original 20W Charger Compatible with iPhone X, Xr, Xs, Xs Max |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRCF8W32 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | XIAWAO |
| Model Number | 20W Charger iPhone X, Xr |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | India |







Original 20W Charger Compatible with iPhone X has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 116 individual ratings. You can rate this product at product review page.