
You can check the price history of Original 25W Adapter Compatible with Samsung Note 10+ (New Model*Black) DUL199 here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹999 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹999 |
|---|---|
| 20th Mar 2025 | |
| Average Price | ₹999 |
| Based on 379 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 20th Mar 2025 | |

Original 65W Charger Adapter Compatible with Samsung A71 Adapter Only DUL246
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M31 Adapter Original DUL260
Get Deal

65W Orignal Adapter Compatible with Samsung A41 Adapter Original DUL244
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M52 5G Adapter Original DUL267
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 1 Adapter Original DUL238
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2 Adapter Original DUL239
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M12 Adapter Original DUL264
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung A52 5G Adapter Original DUL248
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung A12 Adapter Original DUL250
Get Deal

120W USB Type C Flash Charger Compatible With Vivo V30E, V30, V30 Pro Dul84
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung A51 5G Adapter Original DUL256
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M11 Adapter Original DUL263
Get Deal

Original 120w Flash Adapter Compatible with Vivo V30e, V30, V30 Pro DUL87
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung A32 Adapter Original DUL251
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung A72 Adapter Original DUL249
Get Deal

Orignal 65W Adapter Compatible with Samsung M42 5G Adapter Original DUL266
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung A54 Adapter Original DUL253
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M01 Adapter Original DUL257
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M51 Adapter Original DUL262
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M21 Adapter Original DUL259
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M32 Adapter Original DUL265
Get Deal

Original 20W Charger Compatible with iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max DUL135
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M11 Adapter Original DUL258
Get Deal

80W USB Type C Charger Compatible With iQOO Z9 Turbo Dul98 Smartphone,White
Get Deal
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 25W Adapter Compatible with Samsung Note 10+ (New Model*Black) DUL199 |
|---|---|
| Store Product Code | B0F1SLW8GL |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dulce Original |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Dulce Original |
| Model Number | 25W Adapter Samsung Note 10+ |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm |
| Country of Origin | China |







Original 25W Adapter Compatible with Samsung Note has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 6 individual ratings. You can rate this product at product review page.