
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible with Samsung M21 Adapter Original DUL259 here. This product's current Price in India is ₹1,499. The average and highest prices are ₹1,482 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹999 |
|---|---|
| 23rd May 2025 | |
| Average Price | ₹1,482 |
| Based on 379 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 20th Mar 2025 | |
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible with Samsung M21 Adapter Original DUL259 |
|---|---|
| Store Product Code | B0F1S51FKR |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dulce Original |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Dulce Original |
| Model Number | 65W Adapter Samsung M21 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible with Samsung M21 has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 106 individual ratings. You can rate this product at product review page.