
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible with Samsung A32 Adapter Original DUL251 here. This product's current Price in India is ₹1,499. The average and highest prices are ₹1,483 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹999 |
|---|---|
| 21st May 2025 | |
| Average Price | ₹1,483 |
| Based on 379 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 20th Mar 2025 | |
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible with Samsung A32 Adapter Original DUL251 |
|---|---|
| Store Product Code | B0F1SDLNW7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dulce Original |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | Dulce Original |
| Model Number | 65W Adapter Samsung A32 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible with Samsung A32 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 14 individual ratings. You can rate this product at product review page.