
You can check the price history of Original 20W Charger Adapter for iPhone 15 Pro Max /15 Pro /15 Plus /15 | 14 Pro Max /14 Pro /14 Plus /14 | 13 Pro Max /13 Mini /13 /12 Pro /12 /11 Pro | Xr | Xs | Xs Max, 20 Watt Charging Adaptor, White here. This product's current Price in India is ₹392 and the lowest final price is ₹364. The average and highest prices are ₹534 and ₹699 respectively. The current offer price of the product is ₹384, which is ₹150 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹371 |
|---|---|
| 20th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹534 |
| Based on 687 days price tracking | |
| Highest Price | ₹699 |
| 23rd Jul 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹384 |
|---|---|
| Price | ₹392 |
| MRP | ₹1,899 |
| Savings | ₹1,515 |
| Discount | 79.77% |
| Product Name | Original 20W Charger Adapter for iPhone 15 Pro Max /15 Pro /15 Plus /15 | 14 Pro Max /14 Pro /14 Plus /14 | 13 Pro Max /13 Mini /13 /12 Pro /12 /11 Pro | Xr | Xs | Xs Max, 20 Watt Charging Adaptor, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0D47P6HXY |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SHOQU |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | shoqu |
| Model Number | Iphone 20W Adapter |
| Model Name | Iphone 20W Adapter |
| Dimensions | 7.5 x 5.5 x 2.5 cm; 72 g |
| Country of Origin | China |







Original 20W Charger Adapter for iPhone 15 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 467 individual ratings. You can rate this product at product review page.