
You can check the price history of Olivia Instant Waterproof Makeup Stick with SPF 12-04 Natural Rose | 3-in-1 Foundation, Concealer & Moisturizer | Sweatproof, Long-Lasting Base Makeup | Evens Skin Tone & Hides Blemishes here. This product's current Price in India is ₹179 and the lowest final price is ₹121. The average and highest prices are ₹168 and ₹200 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹127 |
|---|---|
| 20th May 2025 | |
| Average Price | ₹168 |
| Based on 778 days price tracking | |
| Highest Price | ₹200 |
| 4th Jul 2025 | |
| Price | ₹179 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹21 |
| Discount | 10.5% |
| Product Name | Olivia Instant Waterproof Makeup Stick with SPF 12-04 Natural Rose | 3-in-1 Foundation, Concealer & Moisturizer | Sweatproof, Long-Lasting Base Makeup | Evens Skin Tone & Hides Blemishes |
|---|---|
| Store Product Code | B09JGS67QL |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Olivia |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Concealer |
| Product Manufacturer | Herbs De Olivia, Herbs De Olivia |
| Model Number | Olivia-NaturalRose4-MStick-15g |
| Model Number | Olivia-NaturalRose4-MStick-15g |
| Dimensions | 2.6 x 3.2 x 8.6 cm; 15 g |
| Country of Origin | India |





Olivia Instant Waterproof Makeup Stick with SPF has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 93 individual ratings. You can rate this product at product review page.