
You can check the price history of Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Dark Beige - 28 here. This product's current Price in India is ₹179. The average and highest prices are ₹164 and ₹225 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹100 |
|---|---|
| 5th Nov 2018 | |
| Average Price | ₹164 |
| Based on 2708 days price tracking | |
| Highest Price | ₹225 |
| 7th Aug 2023 | |
| Price | ₹179 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹21 |
| Discount | 10.5% |
| Product Name | Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Dark Beige - 28 |
|---|---|
| Store Product Code | B00W5DDW64 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Olivia |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Concealer |
| Product Manufacturer | Herbs De Olivia, Herbs De Olivia |
| Model Number | Olivia-SunTone27-PCake-25g |
| Model Number | Olivia-SunTone27-PCake-25g |
| Dimensions | 7 x 7 x 2 cm; 25 g |
| Country of Origin | India |







Olivia Pan Cake 100 Waterproof 25g has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 195 individual ratings. You can rate this product at product review page.