
You can check the price history of Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Bronze Glow - 22 here. This product's current Price in India is ₹162. The average and highest prices are ₹177 and ₹249 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹113 |
|---|---|
| 4th May 2021 | |
| Average Price | ₹177 |
| Based on 2367 days price tracking | |
| Highest Price | ₹249 |
| 8th May 2024 | |
| Price | ₹162 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹38 |
| Discount | 19% |
| Product Name | Olivia Pan Cake 100% Waterproof 25g | Full Coverage Makeup Base | Smudge-Proof & Sweat-Resistant | Long-Lasting Velvety Finish | Hides Blemishes | For All Skin Types | Bronze Glow - 22 |
|---|---|
| Store Product Code | B07XWKHSDJ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Olivia |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Concealer |
| Product Manufacturer | Herbs De Olivia, Herbs De Olivia |
| Model Number | Olivia-BronzGlow22-PCake-25g |
| Model Number | Olivia-BronzGlow22-PCake-25g |
| Dimensions | 7 x 7 x 2 cm; 25 g |
| Country of Origin | India |







Olivia Pan Cake 100 Waterproof 25g has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 31 individual ratings. You can rate this product at product review page.