
You can check the price history of Munchy Chew Sticks - Chicken Flavor, 1 Kg | Delicious Chew Snacks for All Breed Dogs | Adult Dog Treats, 1 Count here. This product's current Price in India is ₹279. The average and highest prices are ₹237 and ₹299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹138 |
|---|---|
| 31st Oct 2020 | |
| Average Price | ₹237 |
| Based on 2087 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 17th Dec 2020 | |
| Price | ₹279 |
|---|---|
| MRP | ₹899 |
| Savings | ₹620 |
| Discount | 68.96% |
| Product Name | Munchy Chew Sticks - Chicken Flavor, 1 Kg | Delicious Chew Snacks for All Breed Dogs | Adult Dog Treats, 1 Count |
|---|---|
| Store Product Code | B088VJKLDN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MS PET HOUSE |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Cookies, Biscuits & Snacks |
| Product Manufacturer | M.S. Fertilizers, PLOT NO. 24 & 25, NEAR SITE-1 UPSIDC INDUSTRIAL AREA UNNAO, UTTAR PRADESH INDIA CUSTOMER CARE NUMBER - 7985109128 |
| Model Number | MSCH-1K |
| Model Number | MSCH-1K |
| Dimensions | 12.7 x 0.9 x 0.9 cm; 12 g |
| Country of Origin | India |






Munchy Chew Sticks - Chicken Flavor 1 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 909 individual ratings. You can rate this product at product review page.