
You can check the price history of Best Combo Offer: 5 Kg Dog Chew Munchy Sticks - 2.5 Kg Chicken Flavor & 2.5 Kg Mutton Flavor - Perfect for Puppies and Adult Dogs, 1 Count here. This product's current Price in India is ₹899 and the lowest final price is ₹837. The average and highest prices are ₹953 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹849 |
|---|---|
| 1st Mar 2022 | |
| Average Price | ₹953 |
| Based on 1494 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 29th May 2022 | |
| Price | ₹899 |
|---|---|
| MRP | ₹4,495 |
| Savings | ₹3,596 |
| Discount | 80% |
| Product Name | Best Combo Offer: 5 Kg Dog Chew Munchy Sticks - 2.5 Kg Chicken Flavor & 2.5 Kg Mutton Flavor - Perfect for Puppies and Adult Dogs, 1 Count |
|---|---|
| Store Product Code | B09KJBHH2C |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MS PET HOUSE |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Sticks & Twists |
| Product Manufacturer | 99/170 Nala Road Kanpur Uttar Pradesh, MS PET HOUSE |
| Model Number | 2Mix-5K |
| Model Number | 2Mix-5K |
| Dimensions | 15 x 2 x 2 cm; 12 g |
| Country of Origin | India |







Best Combo Offer 5 Kg Dog Chew has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 4790 individual ratings. You can rate this product at product review page.