
You can check the price history of Best Combo Offer: 2 Kg Dog Chew Munchy Sticks - 1000g Chicken Flavor & 1000 gram Mutton Flavor - Ideal for Puppies and Adult Dogs, (1 Count) here. This product's current Price in India is ₹449. The average and highest prices are ₹469 and ₹499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹399 |
|---|---|
| 1st Feb 2022 | |
| Average Price | ₹469 |
| Based on 1521 days price tracking | |
| Highest Price | ₹499 |
| 22nd Oct 2022 | |
| Price | ₹449 |
|---|---|
| MRP | ₹1,799 |
| Savings | ₹1,350 |
| Discount | 75.04% |
| Product Name | Best Combo Offer: 2 Kg Dog Chew Munchy Sticks - 1000g Chicken Flavor & 1000 gram Mutton Flavor - Ideal for Puppies and Adult Dogs, (1 Count) |
|---|---|
| Store Product Code | B09KJG4MBM |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MS PET HOUSE |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Sticks & Twists |
| Product Manufacturer | 99/170 Nala Road Kanpur Uttar Pradesh, MS PET HOUSE |
| Model Number | 2Mix-2K |
| Model Number | 2Mix-2K |
| Dimensions | 18 x 11 x 6 cm; 12 g |
| Country of Origin | India |







Best Combo Offer 2 Kg Dog Chew has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 3425 individual ratings. You can rate this product at product review page.