
You can check the price history of GT GREEN TECH Memory Card Ultra Speed 3 128GB & Elevate Storage and Performance Reliability in Compact Form here. This product's current Price in India is ₹949. The average and highest prices are ₹949 and ₹949 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹949 |
|---|---|
| 10th Dec 2024 | |
| Average Price | ₹949 |
| Based on 478 days price tracking | |
| Highest Price | ₹949 |
| 10th Dec 2024 | |
| Price | ₹949 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,050 |
| Discount | 52.52% |
| Product Name | GT GREEN TECH Memory Card Ultra Speed 3 128GB & Elevate Storage and Performance Reliability in Compact Form |
|---|---|
| Store Product Code | B0DKJQR6V4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | GT GREEN TECH |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Micro SD |
| Product Manufacturer | GT GREEN TECH |
| Model Number | 128 GB |
| Model Name | 128 GB |
| Dimensions | 12.8 x 7.7 x 0.1 cm; 100 g |





GT GREEN TECH Memory Card Ultra Speed has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 2 individual ratings. You can rate this product at product review page.