
You can check the price history of Dr cartridge point 18A, CF218A Toner Cartridge forLaserjet Pro M104, M104a, M104w, M132, M132a, M132fn, M132fw, M132nw, M132snw here. This product's current Price in India is ₹899 and the lowest final price is ₹854. The average and highest prices are ₹1,284 and ₹5,600 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹899 |
|---|---|
| 5th Sep 2022 | |
| Average Price | ₹1,284 |
| Based on 1305 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,600 |
| 9th Aug 2023 | |
| Price | ₹899 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹400 |
| Discount | 30.79% |
| Product Name | Dr cartridge point 18A, CF218A Toner Cartridge forLaserjet Pro M104, M104a, M104w, M132, M132a, M132fn, M132fw, M132nw, M132snw |
|---|---|
| Store Product Code | B0BCWZLF3J |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dr cartridge point |
| Rating | 7 / 10 |
| Category | Toner Cartridges |
| Product Manufacturer | Dr cartridge point |
| Model Number | 1-9-1-HP CF218A |
| Model Name | 1-9-1-HP CF218A |
| Dimensions | 24 x 12 x 8 cm |
| Country of Origin | India |






Dr cartridge point 18A CF218A Toner Cartridge has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 16 individual ratings. You can rate this product at product review page.