
You can check the price history of CB436A / 36A Toner Cartridge forLaserjet - P1505, M1120 and M1522 MFP here. This product's current Price in India is ₹649 and the lowest final price is ₹617. The average and highest prices are ₹1,000 and ₹5,600 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹649 |
|---|---|
| 14th Dec 2022 | |
| Average Price | ₹1,000 |
| Based on 1305 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,600 |
| 4th Aug 2023 | |
| Price | ₹649 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹350 |
| Discount | 35.03% |
| Product Name | CB436A / 36A Toner Cartridge forLaserjet - P1505, M1120 and M1522 MFP |
|---|---|
| Store Product Code | B0BCXBQZ3P |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dr cartridge point |
| Rating | 6 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | hp |
| Model Number | 1-9-1-HP CB436A / 36A |
| Model Name | 1-9-1-HP CB436A / 36A |
| Dimensions | 24 x 12 x 8 cm |
| Country of Origin | India |







CB436A 36A Toner Cartridge forLaserjet - has 6 rating out of 10. This average rating is consist of 2 individual ratings. You can rate this product at product review page.