
You can check the price history of COSMOS Bean Bag Fillers /Refiller 3kg Beans here. This product's current Price in India is ₹1,299 and the lowest final price is ₹1,187. The average and highest prices are ₹1,363 and ₹2,000 respectively. The current offer price of the product is ₹1,273, which is ₹90 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹1,190 |
|---|---|
| 30th Mar 2023 | |
| Average Price | ₹1,363 |
| Based on 1667 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,000 |
| 10th Aug 2022 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹1,273 |
|---|---|
| Price | ₹1,299 |
| MRP | ₹2,899 |
| Savings | ₹1,626 |
| Discount | 56.08% |
| Product Name | COSMOS Bean Bag Fillers /Refiller 3kg Beans |
|---|---|
| Store Product Code | B09FQBRSX2 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | COSMOS |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Category | Bean Bag Refills |
| Product Manufacturer | COSMOS BEAN BAGS, Hyderabad - Telangana |
| Color | White |
| Size | 3kg |
| Dimensions | 39D x 24W x 24H Centimeters |
| Country of Origin | India |
COSMOS Bean Bag Fillers Refiller 3kg Beans has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 360 individual ratings. You can rate this product at product review page.