
You can check the price history of COSMOS Bean Bag Fillers /Refiller 2.5kg Beans here. This product's current Price in India is ₹849 and the lowest final price is ₹759. The average and highest prices are ₹1,100 and ₹1,690 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹759 |
|---|---|
| 27th Sep 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹760 |
| 4th Mar 2022 | |
| Average Price | ₹1,100 |
| Based on 1710 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,690 |
| 2nd Jun 2022 | |
| Price | ₹849 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,150 |
| Discount | 71.69% |
| Product Name | COSMOS Bean Bag Fillers /Refiller 2.5kg Beans |
|---|---|
| Store Product Code | B09FQ8N3Z4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | COSMOS |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Bean Bag Refills |
| Product Manufacturer | COSMOS BEAN BAGS, Hyderabad - Telangana, Cosmos Bean Bags Customer care No : 7550231415 |
| Color | White |
| Size | 2.5kg |
| Dimensions | 30D x 11W x 50H Centimeters |
| Country of Origin | India |




COSMOS Bean Bag Fillers Refiller 2.5kg Beans has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 362 individual ratings. You can rate this product at product review page.