
You can check the price history of Cosmos Bean Bag Fillers /Refiller 1.5Kg Beans - Polystyrene, White here. This product's current Price in India is ₹549 and the lowest final price is ₹474. The average and highest prices are ₹585 and ₹899 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹474 |
|---|---|
| 25th Jan 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹490 |
| 20th Sep 2022 | |
| Average Price | ₹585 |
| Based on 1709 days price tracking | |
| Highest Price | ₹899 |
| 14th Sep 2021 | |
| Price | ₹549 |
|---|---|
| MRP | ₹1,399 |
| Savings | ₹850 |
| Discount | 60.75% |
| Product Name | Cosmos Bean Bag Fillers /Refiller 1.5Kg Beans - Polystyrene, White |
|---|---|
| Store Product Code | B09FQ7WV7K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | COSMOS |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Bean Bag Refills |
| Product Manufacturer | COSMOS BEAN BAGS, Hyderabad - Telangana |
| Color | White |
| Size | 1.5kg |
| Dimensions | 28D x 16W x 12H Centimeters |
| Country of Origin | India |




Cosmos Bean Bag Fillers Refiller 1.5Kg Beans has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 362 individual ratings. You can rate this product at product review page.