
You can check the price history of Corsair Power Supplies , RMi 850W CP-9020083-NA here. This product's current Price in India is ₹14,999. The average and highest prices are ₹19,648 and ₹60,959 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹9,635 |
|---|---|
| 4th Jan 2018 | |
| Average Price | ₹19,648 |
| Based on 3409 days price tracking | |
| Highest Price | ₹60,959 |
| 5th Aug 2018 | |
| Price | ₹14,999 |
|---|
| Product Name | Corsair Power Supplies , RMi 850W CP-9020083-NA |
|---|---|
| Store Product Code | B00YPNSQBS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Corsair |
| Model Number | CP-9020083-NA |
| Model Name | RMi 850W CP-9020083-NA |
| Dimensions | 39.12 x 22.61 x 14.99 cm; 1.98 kg |

Corsair Power Supplies RMi 850W CP-9020083-NA has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 4719 individual ratings. You can rate this product at product review page.