
You can check the price history of Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA here. This product's current Price in India is ₹12,999. The average and highest prices are ₹17,401 and ₹144,446 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹7,499 |
|---|---|
| 7th Oct 2017 | |
| Average Price | ₹17,401 |
| Based on 3516 days price tracking | |
| Highest Price | ₹144,446 |
| 19th Jan 2017 | |
| Price | ₹12,999 |
|---|---|
| MRP | ₹16,900 |
| Savings | ₹3,901 |
| Discount | 23.08% |
| Product Name | Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA |
|---|---|
| Store Product Code | B00YPNSRXU |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Corsair |
| Model Number | CP-9020081-NA |
| Model Name | RMi 650W |
| Dimensions | 29.21 x 21.34 x 13.46 cm; 1.67 kg |
| Country of Origin | China |






Corsair Power Supplies RMi 650W CP-9020081-NA has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 4720 individual ratings. You can rate this product at product review page.