
You can check the price history of Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA here. This product's current Price in India is ₹34,124. The average and highest prices are ₹20,822 and ₹64,613 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹5,795 |
|---|---|
| 23rd Nov 2017 | |
| Average Price | ₹20,822 |
| Based on 3359 days price tracking | |
| Highest Price | ₹64,613 |
| 28th Jul 2021 | |
| Price | ₹34,124 |
|---|
| Product Name | Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA |
|---|---|
| Store Product Code | B015YEI9NQ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Corsair |
| Model Number | CP-9020081-NA |
| Model Name | RMi 650W |
| Dimensions | 29.21 x 21.34 x 13.46 cm; 1.67 kg |
| Country of Origin | China |






Corsair Power Supplies RMi 650W CP-9020081-NA has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 4719 individual ratings. You can rate this product at product review page.