
You can check the price history of Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA here. This product's current Price in India is ₹15,499. The average and highest prices are ₹34,050 and ₹44,950 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹15,499 |
|---|---|
| 9th May 2018 | |
| Average Price | ₹34,050 |
| Based on 3416 days price tracking | |
| Highest Price | ₹44,950 |
| 25th Feb 2017 | |
| Price | ₹15,499 |
|---|
| Product Name | Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA |
|---|---|
| Store Product Code | B00EB7UIZU |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Corsair |
| Model Number | CP-9020081-NA |
| Model Name | RMi 650W |
| Dimensions | 29.21 x 21.34 x 13.46 cm; 1.67 kg |
| Country of Origin | China |






Corsair Power Supplies RMi 650W CP-9020081-NA has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 4720 individual ratings. You can rate this product at product review page.