
You can check the price history of Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA here. This product's current Price in India is ₹52,190. The average and highest prices are ₹13,362 and ₹52,190 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹8,700 |
|---|---|
| 7th Apr 2016 | |
| Average Price | ₹13,362 |
| Based on 3800 days price tracking | |
| Highest Price | ₹52,190 |
| 8th Mar 2022 | |
| Price | ₹52,190 |
|---|
| Product Name | Corsair Power Supplies , RMi 650W CP-9020081-NA |
|---|---|
| Store Product Code | B00EB7UIRS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Corsair |
| Model Number | CP-9020081-NA |
| Model Name | RMi 650W |
| Dimensions | 29.21 x 21.34 x 13.46 cm; 1.67 kg |
| Country of Origin | China |






Corsair Power Supplies RMi 650W CP-9020081-NA has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 4720 individual ratings. You can rate this product at product review page.