
You can check the price history of CORSAIR Dominator Titanium RGB DDR5 RAM 96GB (2x48GB) DDR5 6600MHz CL32 Intel XMP iCUE Compatible Computer Memory - White (CMP96GX5M2B6600C32W) here. This product's current Price in India is ₹39,079. The average and highest prices are ₹44,938 and ₹97,999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹37,349 |
|---|---|
| 31st Jul 2025 | |
| Average Price | ₹44,938 |
| Based on 411 days price tracking | |
| Highest Price | ₹97,999 |
| 16th Feb 2025 | |
| Price | ₹39,079 |
|---|---|
| MRP | ₹97,999 |
| Savings | ₹58,920 |
| Discount | 60.12% |
| Product Name | CORSAIR Dominator Titanium RGB DDR5 RAM 96GB (2x48GB) DDR5 6600MHz CL32 Intel XMP iCUE Compatible Computer Memory - White (CMP96GX5M2B6600C32W) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CHSBW8FV |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Corsair |
| Model Number | CMP96GX5M2B6600C32W |
| Model Name | CMP96GX5M2B6600C32W |
| Dimensions | 13.31 x 0.71 x 5.74 cm; 145.15 g |
| Country of Origin | Taiwan |






CORSAIR Dominator Titanium RGB DDR5 RAM 96GB has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 641 individual ratings. You can rate this product at product review page.