
You can check the price history of CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W here. This product's current Price in India is ₹41,299. The average and highest prices are ₹23,663 and ₹41,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹19,450 |
|---|---|
| 17th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹23,663 |
| Based on 502 days price tracking | |
| Highest Price | ₹41,299 |
| 28th Nov 2025 | |
| Price | ₹41,299 |
|---|---|
| MRP | ₹50,999 |
| Savings | ₹9,700 |
| Discount | 19.01% |
| Product Name | CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W |
|---|---|
| Store Product Code | B0CHSGVHCB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Corsair |
| Model Number | CMP32GX5M2X7200C34W |
| Model Name | CMP32GX5M2X7200C34W |
| Dimensions | 13.31 x 0.71 x 5.74 cm; 145.15 g |
| Country of Origin | Taiwan |
![Image of CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W](https://m.media-amazon.com/images/I/31HoNqjy7hL.jpg)
![Image of CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W](https://m.media-amazon.com/images/I/51fFmA1vtZL.jpg)
![Image of CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W](https://m.media-amazon.com/images/I/41oiOzFFsrL.jpg)
![Image of CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W](https://m.media-amazon.com/images/I/51o7BSXw7nL.jpg)
![Image of CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W](https://m.media-amazon.com/images/I/51Jd3CqJEIL.jpg)
![Image of CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium DDR5 Series (PC5-57600) Intel XMP Memory Kit 32GB White [2X 16GB] CL34 CMP32GX5M2X7200C34W](https://m.media-amazon.com/images/I/31kVtV3hVSL.jpg)
CORSAIR DDR5-7200MHz Desktop PC Memory Dominator Titanium has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 643 individual ratings. You can rate this product at product review page.