
You can check the price history of CORSAIR Dominator Titanium RGB DDR5 RAM 64GB (2x32GB) DDR5 6600MHz CL32 Intel XMP iCUE Compatible Computer Memory - White (CMP64GX5M2X6600C32W) here.
| Product Name | CORSAIR Dominator Titanium RGB DDR5 RAM 64GB (2x32GB) DDR5 6600MHz CL32 Intel XMP iCUE Compatible Computer Memory - White (CMP64GX5M2X6600C32W) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CHSFVHGW |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Corsair |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | CORSAIR |
| Model Number | CMP64GX5M2X6600C32W |
| Model Name | CMP64GX5M2X6600C32W |
| Dimensions | 13.31 x 0.71 x 5.74 cm; 145.15 g |






CORSAIR Dominator Titanium RGB DDR5 RAM 64GB has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 644 individual ratings. You can rate this product at product review page.