
You can check the price history of CMF 100W GaN Charger with 1M Type C to C Fast Charging Cable for Nothing Phone 3a /3a Pro| Laptop| MacBook| Chromebook|Tablet|Buds|Samsung S25 Ultra Multiport Adapter Rapid Charge USB C 100 Watt-Orange here. This product's current Price in India is ₹1,614 and the lowest final price is ₹1,598. The average and highest prices are ₹1,682 and ₹1,699 respectively. The current offer price of the product is ₹1,598, which is ₹84 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹1,598 |
|---|---|
| 2nd Jun 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹1,614 |
| 24th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹1,682 |
| Based on 306 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,699 |
| 2nd Jun 2025 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹1,598 |
|---|---|
| Price | ₹1,614 |
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,401 |
| Discount | 46.72% |
| Product Name | CMF 100W GaN Charger with 1M Type C to C Fast Charging Cable for Nothing Phone 3a /3a Pro| Laptop| MacBook| Chromebook|Tablet|Buds|Samsung S25 Ultra Multiport Adapter Rapid Charge USB C 100 Watt-Orange |
|---|---|
| Store Product Code | B0FB82R6HQ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | butee |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Butee Pvt Ltd |
| Model Number | CMF 100W ORG |
| Model Name | CMF 100W Orange |
| Dimensions | 6 x 6 x 6 cm; 200 g |
| Country of Origin | India |







CMF 100W GaN Charger with 1M Type has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 19 individual ratings. You can rate this product at product review page.